O firmie

SECONDMED to kolejne wyzwanie realizowane na bazie naszych rodzinnych doświadczeń. Jesteśmy związani z medycyną i medycyną weterynaryjną od trzech pokoleń. Początki naszej działalności to rok 2006 . W związku z ciągłym rozwojem i stale rosnącymi potrzebami naszych firm rozpoczęliśmy poszukiwania sprzętu medycznego oraz narzędzi chirurgicznych. Przez wiele lat pracowaliśmy tylko i wyłączne na własne potrzeby, lokując naszą wiedzę i pozyskane towary w naszym Szpitalu , który prowadzimy od roku 2001. Rok 2006 to pierwsze doświadczenia i trudności w imporcie oraz pierwsze zlecenia i zamówienia od firm zewnętrznych. Dziś jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom dzielić się wiedzą i realizować kolejne trudne wyzwania.

Sklep

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy sklep internetowy . Sklep internetowy SECONDMED powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w sprzedaży bezpośredniej.

Głównym naszym założeniem jest wprowadzenie do sprzedaży internetowej asortymentu narzędzi chirurgicznych a ze względu na drobnicowy charakter tego asortymentu sprzedaż internetowa to krok na przód. Pozwoli to nam skupić naszą szeroką ofertę w jednym miejscu i ułatwić dystrybucję tak różnorodnego i specyficznego asortymentu. Rzeczą nietypową jest również pomysł na dostarczanie tanich rozwiązań tj. narzędzi używanych i narzędzi po regeneracji. Nie zapominamy również o naszych stałych klientach, dla nich przygotowaliśmy ofertę w seriach. Tą ofertą objęte zostały narzędzia najpowszechniej wykorzystywane w medycynie i weterynarii. SECONDMED to nie tylko sklep z narzędziami to również pojedyncze oferty na używany sprzęt medyczny. Jesteśmy ukierunkowani na rozwój, ciągle poszerzamy nasz asortyment.
Wysyłki realizujemy codziennie od poniedziałku do piątku, towar wysyłany jest w ciągu 48h po dokonaniu wpłaty. Paczki realizowane są za pomocą Poczty polskiej lub firmy kurierskiej UPS. Realizujemy wysyłki międzynarodowe i paletowe, wszystko zależy wyłącznie od preferencji naszych klientów.
SECONDMED nie prowadzi sklepu stacjonarnego, realizujemy zapytania ofertowe, prowadzimy handel hurtowy narzędziami. Przyjmujemy również zamówienia na narzędzia i sprzęt medyczny, którego aktualnie nie posiadamy w ofercie.
Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie w godzinach od poniedziałku do piątku między 11.00 a 18.00

narzedzia lodo duze

Narzędzia chirurgiczne, narzędzia weterynaryjne, używany sprzęt medyczny, regeneracja narzędzi
chirurgicznych, skup narzędzi chirurgicznych.

SECONDMED

Janusz Malarkiewicz
11-041 Olsztyn
Kosa 4
POLAND
NIP: 739-293-72-82
tel. +(48) 253 253 253

Sklep

Czynny
pt-sob od 10.00 do 18.00
sklep mail:
biuro@secondmed.pl
reklamacje mail:
reklamacje@secondmed.pl
Regulamin sklepu
Mapa strony